• Новак
  • -5 %
Случај За Huawei MediaPad T2 10.0 Про Случај 10 T2 Про 10.1 Заштитна Smart Cover Кожа Таблета FDR-A01W A01L A04L FDR-A03L СТП

Случај За Huawei MediaPad T2 10.0 Про Случај 10 T2 Про 10.1 Заштитна Smart Cover Кожа Таблета FDR-A01W A01L

DEN 613.00
DEN 645.60

Достапност
Достапно за нарачка


Може да го поддржи, погодно сметководствената вредност, погодни за употреба, високо квалитетен материјал
Применливи таблета големина : 【 За Huawei Media Pad T2 10.0 Про
】【 FDR-A01 W、FDR-A01 L、FDR-A03 L、FDR-A04 L 】 10.1 инчен
Други модели не се достапни
Ултра Тенок се Види Видео виткање поддршка на пишување на текст за статистика, анти земјотрес,Многу издржливи,Случај

Спецификацијата

Стил:
Моден
Бренд Име:
AJIUYU
Модел Компатибилност:
За Huawei FDR-A03L/A01W/A01L
Пакет:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof
Материјал:
Faux Кожа
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
За MediaPad T2 10.0 Про
Ширина:
16.5cm
Должина:
26cm
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Компатибилен Бренд:
За Huawei

Со стоката дадена додека купуваат