• Новак
Топла Продажба 9.6 инчен Нови За IRBIS TZ960 Допир Капацитивни Екран на Допир Панел Digitizer Панел Замена на Сензор

Топла Продажба 9.6 инчен Нови За IRBIS TZ960 Допир Капацитивни Екран на Допир Панел Digitizer Панел Замена

DEN 448.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ако ви треба брза испорака, како DHL, UPS-от, FEDEX.) Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.LCD Дисплеј Само : Доколку сликата под стакло е скршен и допир pancel е НЕ, тогаш вие само треба ЛЦД дисплеј; 3.) Совети : 1.Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!благодарение 6. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци. Кога ќе ја прими стоката, ако се најде тоа не е она што ви треба. Контакт со Нас на : Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања преку e Bay систем за пораки дневно на работни дена.Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.
За било какви прашања pls контактирајте ме! Ви благодариме. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно. Тоа ќе потрае околу 15-65days според земји & области, или подолго за некои строги обичај област. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр.Ве молиме проверете стоката, ако тоа е точно ви треба. Екран на допир Панел Digitizer : Ако на врвот екран на допир панел или стакло врвот е напукнато или скршено но сликата што според него е во ред, тогаш вие само треба на екран на Допир Панел; 2.Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад гаранција. Оштетените производи и инсталирани производи не се гаранција и не дозволува да се вратат за наплата или размена.

Спецификацијата

боја:
Црн екран на допир, Црна допир алатка
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
За IRBIS TZ 960 Таблета екран осетлив на допир
Големина:
9.6 inch
Модул Број:
За IRBIS TZ960 Таблет КОМПЈУТЕР
Компатибилен со:
За IRBIS TZ960 Digitizer Panel
време на испорака:
во рамките на 2days по добивање на плаќање
Функција:
Екран На Допир
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail

Со стоката дадена додека купуваат