• Новак
LTD121EWVB LCD Екран 12.1 WXGA 20 PIN одговара LTD121EXVV LTN121W1-L03 CLAA121WA01A

LTD121EWVB LCD Екран 12.1 WXGA 20 PIN одговара LTD121EXVV LTN121W1-L03 CLAA121WA01A

DEN 1800.00

Достапност
Достапно за нарачка

Секое враќање/размена без RMA може да биде одбиено.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок,превозот адреса, како според вашиот paypal адресата. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок
1. Кога размена за различни производ, клиентите се смета за однесување на две одделни трансакции, а се врати и на купувачите.

Спецификацијата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
LTD121EWVB LTD121EXVV LTN121W1-L03 CLAA121WA01A
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Бренд Име:
LALAWIN
Тип На Производ:
Таблета LCD

Со стоката дадена додека купуваат