• Новак
  • -5 %
2 парчиња/Многу JCR 15V150WH5 За 500Hours PH JCR 15V150W/H5 15V 150W Проекција Светилка,JCR15V150WH5 249235 Халоген Крушка,EFR/5H 6423/5H

2 парчиња/Многу JCR 15V150WH5 За 500Hours PH JCR 15V150W/H5 15V 150W Проекција Светилка,JCR15V150WH5 249235

DEN 2367.00
DEN 2491.20

Достапност
Достапно за нарачка

* Модел : JCR 15 V150 WH5
* Спецификации : 15 V150 W
* светилка нога : GZ6.35
* Животот : 500 Hour
* Место на Потекло : Јапонија
* Главната апликација : микроскоп, халоген ладно извор на светлина
Пакетот вклучува :
JCR 15 V150 W/H5 Вати Халоген Светилка Сијалица*2 парчиња
Ви благодариме за купување! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат
Ракување Со Времето
1 Работен Ден
Превозот Време
- Кина Пост : 10-40 Работни Дена
- Сингапур/Хонг Конг Пост : 10-25 Работни Дена
Гаранција
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена
* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).
* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причина за враќање
(Враќање прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)
* Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот
Ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашања
од крајот на наредниот работен ден. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена.
ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM
О : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM
DE : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И

Спецификацијата

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no

Со стоката дадена додека купуваат