• Новак
LP156WHB TPD1 одговара B156XTN03.3 NT156WHM-N12 LP156WHU TPA1 B156XW04 V. 8 V. 7 30 pin

LP156WHB TPD1 одговара B156XTN03.3 NT156WHM-N12 LP156WHU TPA1 B156XW04 V. 8 V. 7 30 pin

DEN 2328.00

Достапност
Достапно за нарачка

Без оглед на причината, клиентот може да го врати производот во текот на еден период како што е наведено подолу во e Bay Политика на Враќање Дел, за рефундирање на куповната цена помалку од 20% restocking такса.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани. Внимание : Ако не се прифати тоа,ве молиме не го нарачате.

Спецификацијата

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Број На Модел На:
LP156WHB TPD1 B156XTN03.3 NT156WHM-N12 LP156WHU TPA1 B156XW04 V. 8
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LALAWIN
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Со стоката дадена додека купуваат