• Новак
  • -20 %
XSKEMP 0.3 mm Калено Стакло За Google Nexus 9 Таблета Анти-Експлозија 9H Цврстина Екран Заштитник Таблета Заштитна Фолија Guard

XSKEMP 0.3 mm Калено Стакло За Google Nexus 9 Таблета Анти-Експлозија 9H Цврстина Екран Заштитник Таблета Заштитна

DEN 204.00
DEN 254.40

Достапност
Достапно за нарачка

XSKEMP 0.3 mm Калено Стакло За Google Nexus 9 Таблета Анти-Експлозија 9 H Цврстина Екран Заштитник Таблета Заштитна Фолија Guard Опис : 1.калено стакло protectore вс направени од хемиски процесирани стакло ,кој има одлични прозорецот екранот ,висока чувствителност и удобно допир teeling 2.Oleophobic слој : A. F(анти-fingerrprint ) обложени со слој за отпор против smudges и отпечатоци од прсти. 3.Површинска цврстина : 8-9 H. 4.Silm хемиски третман обработени калено galss. 5.А.S.F : Анти-syattered филм (висок силиконски слој ) 6.Напредни силикони лепливоста 7.Sebsitive допир, огледало функција. Пакет се Вклучени : 1 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување . 1 X Сува Ткаенина за Чистење 1 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Спецификацијата

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Количина:
1 пакет
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Нула Доказ
Компатибилен Бренд:
Други
Пакет:
Нема мало пакет
Број На Модел На:
За Google Nexus 9 Таблета
Карактеристики 1:
9H Цврстина,Ултра-тенки,Ултра Јасно
Карактеристики 2:
Анти-Нула,Анти-Да Се Загрози
Карактеристики 3:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ
Карактеристика 4:
0.3 mm,Shockproof
Големина на:
220*148mm

Со стоката дадена додека купуваат