• Новак
Плик Торба супер-тенок ракав торбичка маска,микрофибер кожа лаптоп ракав случај за Леново Miix 4 Про (Miix 710)

Плик Торба супер-тенок ракав торбичка маска,микрофибер кожа лаптоп ракав случај за Леново Miix 4 Про (Miix

DEN 864.00

Достапност
Достапно за нарачка


Број на модел : За Miix 5 Про Тип : Ракав/Торбичка Стил : Fasion Големина : 245*320mm Функција : Водоотпорен,Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина Бренд Име : Quoko Модел Компатибилност : За Miix 4 Про(Miix 720) Компатибилен Бренд : За Леново Апликација Лаптоп Големина : 12" Место на потекло : Hang Zhou, Кина (Копно) Материјал : Висок квалитет Микрофибер

Спецификацијата

Апликацијата Лаптоп Големина:
12
Материјал:
Микрофибер
Стил:
Моден
Функција:
Водоотпорен,Мека,Shockproof,Анти-Прашина
Бренд Име:
Quoko
Број На Модел На:
За Леново MIIX 5 Про
Модел Компатибилност:
за Miix 5 Про
Пакет:
No
Тип:
Sleeve/Торбичка
Должина:
32cm
Шаблон Тип:
Цврста
Ширина:
24.5cm
Компатибилен Бренд:
за lenovo

Со стоката дадена додека купуваат