• Новак
LP125WH2 TPB1 LP125WH2(TP)(Б1) 12.5 WXGA eDP 30 pin LED LCD Екранот Panel

LP125WH2 TPB1 LP125WH2(TP)(Б1) 12.5 WXGA eDP 30 pin LED LCD Екранот Panel

DEN 2352.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот. Клиентите ве молиме да побара Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) пред испорака на производот назад, и е одговорен за било превозот обвиненија на бродот на производот назад. Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4. Лаптоп со LCD резолуција не треба да beupgraded или омаловажувани. Ве молиме следете ги инструкциите во RMA да се спакуваат производот или тоа може да биде одбиено.5 инчи Резолуција 1366×768 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени.Цел ќе биде откажана надвор од 7 работни дена за неплатени станица.Благодарение Големина 12.Пакетот се безбедни со потпис е потребно.
Внимание : ЛЕВО+ПРАВО 6 завртка дупки !!! Ова е 30 pin LCD со EDP конекција.0 LP125 WH2 TPM1 и така натаму) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар. Да повеќето земји : 10-25 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок,превозот адреса, како според вашиот paypal адресата.Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или нешто неизвесна причини.
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Опис Состојба НА+ НОВ Дел број LP125 WH2 TPB1 (или замена модел : B125 XTN02.

Спецификацијата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
LP125WH2 TPB1 LP125WH2(TP)(B1)
Тип На Производ:
Таблета LCD

Со стоката дадена додека купуваат