• Новак
LP156WH1 TLC1 одговара B156XW01 V. 0 V. 1 V. 2 V. 3 N156B3-L01 CLAA156WA01A N156B3-L04

LP156WH1 TLC1 одговара B156XW01 V. 0 V. 1 V. 2 V. 3 N156B3-L01 CLAA156WA01A N156B3-L04

DEN 2304.00

Достапност
Достапно за нарачка

Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3. Ве молиме пријавете каква било штета или мртви-на-arrial (DOA) во текот на периодот. Компатибилни модели
Статус : Нова, Оценка А.Paypal е perferred и безбедност
2. Да повеќето земји : 10-25 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот. Ве молиме следете ги инструкциите во RMA да се спакуваат производот или тоа може да биде одбиено.Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или нешто неизвесна причини.
Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници. Кога размена за различни производ, клиентите се смета за однесување на две одделни трансакции, а се врати и на купувачите.

Спецификацијата

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
LP156WH1 TLC1 B156XW01 V. 0 V. 1 V. 2 V. 3 N156B3-L01 CLAA156WA01A
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Со стоката дадена додека купуваат