• Новак
LTN156HL01 одговара B156HTN03.7 B156HTN03.6 .5 LP156WF4 SPH2 SPH3 HB156FH1-401 301

LTN156HL01 одговара B156HTN03.7 B156HTN03.6 .5 LP156WF4 SPH2 SPH3 HB156FH1-401 301

DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок,превозот адреса, како според вашиот paypal адресата. Клиентот може да се замена за исти точно производ во рок од 90-ден, кога тоа е определено дефекти. Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3.
Пакување : Antistatic торба и кутија
Секое парче е тестиран строго пред превозот!
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.

Спецификацијата

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
LTN156HL01 B156HTN03.7 B156HTN03.6 .5 LP156WF4 SPH2 SPH3
Бренд Име:
LALAWIN
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Со стоката дадена додека купуваат