• Новак
B156XTN04.2 одговара B156XW04 LP156WH3 LTN156AT20 LTN156AT30 LTN156AT35 T01 40pin НОВИ

B156XTN04.2 одговара B156XW04 LP156WH3 LTN156AT20 LTN156AT30 LTN156AT35 T01 40pin НОВИ

DEN 2376.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако не можете да потврдите кои една,ве молиме дајте ми ја вашата оригинална LCD ЕКРАН слики за нас. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок
1. Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3.
•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1-TLA1
•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 .Ве молиме не заборавајте да одат на поштата да го земам.6 инчи Резолуција 1366×768 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени.
Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници. Клиентот е одговорен за сите врати превозот обвиненија во сите случаи.
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Опис Состојба НА+ НОВ Дел број B156 XTN04.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.Ви благодариме. Вниманието : Ако не се прифати тоа ,ве молиме не го нарачате.
Пакување : Antistatic торба и кутија
Секое парче е тестиран строго пред превозот!
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции.4"и така натаму. Ве молиме следете ги инструкциите во RMA да се спакуваат производот или тоа може да биде одбиено.5 инчи да се 18. Тоа не е 30 pin LCD Екран. Секое враќање/размена без RMA може да биде одбиено.

Спецификацијата

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
B156XTN04.2 B156XW04 LP156WH3 LTN156AT20 LTN156AT30 LTN156AT35
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Со стоката дадена додека купуваат