• Новак
Топла продажба! РУСКАТА ТАСТАТУРАТА за 9 инчен Таблет КОМПЈУТЕР Кожа Mirco USB Тастатура Случај Поклопец Стои Случај

Топла продажба! РУСКАТА ТАСТАТУРАТА за 9 инчен Таблет КОМПЈУТЕР Кожа Mirco USB Тастатура Случај Поклопец Стои

DEN 561.60

Достапност
Достапно за нарачка


Топла продажба! РУСКАТА ТАСТАТУРАТА за 9 инчен Таблет КОМПЈУТЕР Кожа Mirco USB Тастатура Случај Поклопец Стои Случај
Забелешка
имаме англиски јазик за тастатурата ,рускиот тастатура ,spainish тастатура ,и на арапски јазик на тастатурата може да се избере .
1.ако choosed англиски случај ,ние ќе брод ќе англиски тастатура случај ,само англиски буква на копчето.
2.ако choosed 2 јазик случај,ќе мора да остави порака за јазикот што го сакате ,или ние ќе брод 1pcs тастатура случај од страна на случаен избор за вас ,2 јазик случај вклучуваат руската тастатура(англиски+руската буква на копчето ) ,spainish тастатура(spainish+англиски буква на копчето ) ,и на арапски јазик на тастатура(арапски+англиски буква на копчето )
Спецификации :
Боја : Црна/бела
USB порта : USB micrio
Материјал : Тастатура : Пластика; Случај : СТП кожа
За 9" Тастатура Случај : Големината На Рамката :
16.5 см(Должина ) X 24.5 см( Ширина ) X 3.5 см (Висина)
Минималниот капацитет големината :
130*20*245mm
Најголемиот капацитет големината :
150*20*245mm
Пакетот вклучува : 1 buc 9 инчен руската тастатура случај
по се стави производот во пакет ,тоа ќе се допаѓа ова

Спецификацијата

Стил:
Моден
Должина:
24.5inch
Број На Модел На:
ОЕМ
Модел Компатибилност:
сите 9 таблет
Материјал:
PU
Апликацијата Лаптоп Големина:
9
Тип:
Со Тастатура
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Бренд Име:
Myslc
Ширина:
16.5inch
Компатибилен Бренд:
ОЕМ

Со стоката дадена додека купуваат