• Новак
N089A1-L01 одговара HT089WX1-100 8.9 CCFL LCD лаптоп со lcd екран 1280*768 40 pin

N089A1-L01 одговара HT089WX1-100 8.9 CCFL LCD лаптоп со lcd екран 1280*768 40 pin

DEN 936.00

Достапност
Достапно за нарачка

Внимание : Ако не го прифати, ве молиме да не го нарачате. Без оглед на причината, клиентот може да го врати производот во текот на еден период како што е наведено подолу во e Bay Политика на Враќање Дел, за рефундирање на куповната цена помалку од 20% restocking такса. Да повеќето земји : 10-25 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др. Клиентите ве молиме да побара Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) пред испорака на производот назад, и е одговорен за било превозот обвиненија на бродот на производот назад. Ве молиме следете ги инструкциите во RMA да се спакуваат производот или тоа може да биде одбиено.Ви благодариме.инч Резолуција 1280 X768 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени. Компатибилни модели
Статус : Нова, Оценка А.
Враќање
Клиентот има 7 дена да ги испита/инсталација на производот по испораката.Ако ниту еден знак за пакетот,тој ќе се врати.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.4"и така натаму. Ве молиме пријавете каква било штета или мртви-на-arrial (DOA) во текот на периодот. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок
1.Големина : 8.
Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници. Клиентот може да се замена за исти точно производ во рок од 90-ден, кога тоа е определено дефекти.Цел ќе биде откажана надвор од 7 работни дена за неплатени станица.

Спецификацијата

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
N089A1-L01 HT089WX1-100
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Бренд Име:
LALAWIN
Тип На Производ:
Таблета LCD

Со стоката дадена додека купуваат