• Новак
  • -35 %
SHSEJA Модерната Западна салфетка прстен рачно ткаени салфетка прстен свадба банкет салфетка прстен десктоп декорации

SHSEJA Модерната Западна салфетка прстен рачно ткаени салфетка прстен свадба банкет салфетка прстен десктоп

DEN 654.00
DEN 1005.60

Достапност
Достапно за нарачка

100% нов и исклучително висок квалитет салфетка прстен Материјал : не ' рѓосувачки челик Боја : злато, сребро Режимот на транспорт : 5pcs Салфетка прстен. Апликации : свадби, партии, церемонии, дипломски церемонии, банкети, накит и многу повеќе. ≥50pcs Салфетка прстени имаат поволна цена, ако е потребно, ве молиме контактирајте.

Спецификацијата

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Бренд Име:
SHSEJA
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
98979

Со стоката дадена додека купуваат