• Новак
  • -15 %
роуз салфетка прстен, свадба салфетка носителот

роуз салфетка прстен, свадба салфетка носителот

DEN 28.00
DEN 33.12

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : акрилик монистра/нерѓосувачки ;
Бои : златен/сребрена/црвена/портокал/виолетово/сино/etc
Големина : dia4.2cm/4.5 cm/5.5 cm;
Ние може да ги промените големини според клиент спецификација;
Ние може да се ажурира на бои според ot клиентот спецификација;
Еден примерок е слободен без изразат цена :

Спецификацијата

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Салфетка Прстени
Бренд Име:
quaeas
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
qn16021808
Пластични Тип:
Акрилик
Број На Модел На:
qn16021808
Материјал:
Пластични
Големина:
dia 4.2/4.5cm
боја:
злато/сребрена/црвена/сино/etc
Многу бои:
Акрилик
Функција:
Еко-Пријателски

Со стоката дадена додека купуваат