• Новак
Преносни Двојно Пластични Чепкалки За Заби 6 Компјутери/LotCreative Стоматолошки Чепкалки За Заби Чистење На Интерденталните Четка

Преносни Двојно Пластични Чепкалки За Заби 6 Компјутери/LotCreative Стоматолошки Чепкалки За Заби Чистење На

DEN 575.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Чепкалки за заби
сертификација:
CIQ
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Toothpick 001
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат