• Новак
  • -5 %
2017 на нови производи и конкурентна цена Европската Круг Полиестер 10pcs жакард Маса Крпа Божиќ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Marious

2017 на нови производи и конкурентна цена Европската Круг Полиестер 10pcs жакард Маса Крпа Божиќ БЕСПЛАТЕН

DEN 5700.00
DEN 6000.00

Достапност
Достапно за нарачка


Голем Попуст & Фабрика Цена!!! Европски стил Круг Полиестер 10pcs Маса Крпа, Со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Опис Спецификации
Материјал 100% полиестер Големина 70inch, 90inch,108inch,120inch или според вашиот requirment Боја бела,црна,црвена,сина,боја на слонова коска и така натаму Лесна дизајн Секој tablecloth се сече целосно од едно парче од ткаенина Hemmed работ Mostoften бара hemmed работ(пораби) Лесно се грижи Навремено и сатен отпорни. Машина перат Боја -брзо бои Боја нема да крварат, работи или трансфер. MOQ 10pcs Внатрешното Пакување : polyest торба, Надворешниот : Картон или изразат пакет Превозот По Море или DHL/ ФЕДЕКС/EMS /ТНТ/UPS-от
Производот Се Покаже
Карактеристики
Прво квалитет - 100% сосема нов, first-run производство. Ние никогаш не ги продаваме или irregulars
фабриката секунди како нови.
1. Premiu -Овие се исти, катедрата покрива обезбедено за луксузна настани. Тие се
направена од домот, на врвот одделение премиум полиестер; ова хидраулични loomed ткаенина е
двете добар изглед и издржливи. Шевовите се сите двојно stitched, и долниот раб
е hemmed за професионални заврши изглед.
2. Лесно заштита - Навремено и отпорни на дамки. Машина перат. Боја-брзо ќе бои
не крварат, работи или трансфер.
3. Обновливи Секој стол поклопецот е индивидуално спакувани во resealable, јасно складирање
торба, и може да се користи десетици пати.
РОК НА ПРОДАЖБА
1. целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел,ви Благодариме за вашиот
љубезно соработка.
2. Било увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена. Овие трошоци
се на купувачот одговорност.
ПРЕВОЗОТ
1.Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Fedex 3-8 дена / Ems 10-20 дена / Кина Пост 15-30 дена
2.Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
3. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас, и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања,недостасува или други прашања, Тоа е одговорност на изразат компанија.
ЗА НАС
1. Ние продаваме сите нови објекти директно од фабрика во Кина. Ние обезбеди сите нови тоа со конкурентна цена,службено лице и првиот-класа на квалитет.
2. Ние се грижиме за нашите клиенти. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци.
3. Ако ви се интересни нашите производи, ве молиме да ни ги испратите вашата нарачка наскоро.Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 работни денот на добивањето на плаќање.Вашата ќе го добиете вашиот пакет за следење на информации откако вашата нарачка е испраќаат.
4. Ако сте продавачот, ние може да ви помогне да се испрати на производи за вашите клиенти директно. (Ве молиме контактирајте прво, ви благодариме)
5. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас.
Производ Procede

Спецификацијата

Спецификација:
180cm, 260cm, 280cm, 300cm, 320cm, 220cm, 240cm
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Број На Модел На:
001710
Функција:
Oilproof,За Еднократна Употреба,Водоотпорен
Обликот:
Круг
Големина:
180*180cm
Шема:
Обична Обоена
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Twill
is_customized:
Yes
Бренд Име:
marious
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Ткаени
боја:
Шампањ
Пакување:
Стандардна извоз пакување
Место на Потекло:
Nantong Кина(Главна)
Големина:
70inch, 90inch, 108inch, 120inch
Name1:
табела платно
Name2:
Европската TableCloth
name3:
Божиќ Tablecloths
MOQ:
10pcs

Со стоката дадена додека купуваат