• Новак
  • -45 %
WLIARLEO Велур Табела Тркач Луксузни Флорални Бронзирање Табела Тркач Европа Сива Свадба Партија Банкет Декорација caminos де меса

WLIARLEO Велур Табела Тркач Луксузни Флорални Бронзирање Табела Тркач Европа Сива Свадба Партија Банкет Декорација

DEN 692.00
DEN 1258.08

Достапност
Достапно за нарачка


WLIARLEO Велур Табела Тркач Луксузни Флорални Бронзирање Табела Тркач Европа Црна Свадба Партија Банкет Декорација caminos де меса
Табела Тркач
Табела Тркач
Разликата во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во
мониторот,осветлување,позадина,итн.Сепак,доколку сметате дека на предмети кои сте ги добиле
со погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се реши што е можно поскоро!
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.Вклучувајќи го и
превозот надомест. Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.
Холандија, Чиле, Франција, Шпанија овие местото ве молиме изберете "Ali Express Стандард за Испорака"
Повеќето испратите Кина Пост Воздух Пошта или E-пакет (сад,Австралија,Канада,и др.).
Руски( Треба Полно Име )обично испратите Ruston Воздух или SPSR.
Некои тешки/value пакет ние ќе го избере Бизнис Експрес,како DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,итн.повеќе брзо и повеќе безбеден.
Проценето време ефект
Кина Пост Воздух Mail : нормален : 16-пристигнување 35days.
Посебна ситуација : 35-60days пристигнување.
e-пакет : нормален 7-10days пристигнување
SPSR : нормален 10-пристигнување 20days
Ruston : нормално 22-29days пристигнување
Други Бизнис Експрес : 4-7days пристигнување.(EMS,e-EMS,и др.)
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети
за било која причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека предметите се враќаат во нивната
оригиналните услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе
бидете одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Кога ќе добиете предмети,ако сте задоволни со тоа,ве молиме да ни даде 5 започнува .
Вашиот охрабрување ќе се задржи ни се движат напред!

Спецификацијата

Стил:
Жакард
Големина:
32x160cm, 32x180cm, 32x210cm, 32x250cm
Бренд Име:
WLIARLEO
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Употреба:
Хотел,Дома
Број На Модел На:
табела тркач
Шема:
Бронзирање
Материјал:
Велур
Употреба:
банкет
табела тркач:
Табела Тркачи
Банкет Табела Тркач:
caminos де меса
табела тркачи за свадба:
луксузна табела тркач
Бронзирање табела тркач:
капчиња табела тркач
Велур Табела Тркач:
крпа табела тркачи
цветни табела тркач:
Tafelloper
боја:
Плава,Беж,Кафе,Црна,Сива,Кафеава
Употреба:
Дома,Хотел,Свадба,Банкет
Стил:
Европа
Големина:
32x160cm,32x180cm,32x210cm,32x250cm

Со стоката дадена додека купуваат