• Новак
  • -0 %
30/40cm Голема лице мачка Крпа Кукла пичка мачка кадифен играчки за деца Масти мачка кукла животни роденденски подарок За Деца Детска Играчки

30/40cm Голема лице мачка Крпа Кукла пичка мачка кадифен играчки за деца Масти мачка кукла животни роденденски

DEN 971.00
DEN 971.04

Достапност
Достапно за нарачка


Таму е малку боја разликата помеѓу сликата и објектот.
Грешка на прирачник за мерење е околу 1-3cm.

Спецификацијата

Спецификација:
40cm, 30cm
Функција:
меморија
Возрасна Група:
Деца
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Јапонија Стил
Техника:
Плетени
Тип:
Рака Почива
Број На Модел На:
BM71016D
Unpick и Измијте:
Не Отстранлив и Перат
Шема:
Печатени
Материјал:
кадифен ткаенина
Бренд Име:
ROMANZO
Пополнување:
PPCotton
Обликот:
Цртан филм
Употреба:
Перница
Име:
мачка
Use1:
Подарок, Роденденски Подарок, Детска' Подарок, Децата Подарок, Вљубените Подарок

Со стоката дадена додека купуваат