• Новак
М4 М4 M5*12 M4x12 М5*5 M5x5 М5*6 M5x6 Црна 304 од не ' Рѓосувачки Челик св DIN916 Ален Главата Хексадецимален Хексагонални Штекер Копачка Првенство Точка Прилагодете Завртка

М4 М4 M5*12 M4x12 М5*5 M5x5 М5*6 M5x6 Црна 304 од не ' Рѓосувачки Челик св DIN916 Ален Главата Хексадецимален

DEN 259.68

Достапност
Достапно за нарачка

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М4 М4 M5*12 M4x12 М5*5 M5x5 М5*6 M5x6 Црна 304 од не ' Рѓосувачки Челик св DIN916 Ален Главата Хексадецимален Хексагонални Штекер Копачка Првенство Точка Прилагодете Завртка 最少5个字符 最少5个字符 Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Според Вистински Објект Единица : mm
Norminal Дијаметар
d М1.4 М1.6 М1.8 М2 М2.5 М3 М4 M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16. M18 M20
Теренот
P 0.3 0.35 0.35 0.4 0.45 0.5 0.7 0.8 1 1.25 1.5 1.75 2 2 2.5 2.5 S Norminal 0.7 0.7 0.7 0.9 1.3 1.5 2 2.5 3 4 5 6 6 8 10 10 max 0.724 0.724 0.724 0.902 1.295 1.545 2.045 2.56 3.08 4.095 5.095 6.095 6.095 8.115 10.12 10.12 мин 0.711 0.711 0.711 0.889 1.27 1.52 2.02 2.52 3.02 4.02 5.02 6.02 6.02 8.025 10.03 10.03 т 0.6 0.7 0.8 0.8 1.2 1.2 1.5 2 2 3 4 4.8 5.6 6.4 7.2 8 最少5个字符

Спецификацијата

Големина:
25Pcs M4x12, 25Pcs M5x5, 25Pcs M5x6
Должина:
Black 304SS
DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Никој
Завртка Тип:
Поставете Завртки
Глава Стил:
Никој
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
M4x12 M5x5 M5x6
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат