• Новак
М5 Антички бронза само-прислушување месинг завртки за дрво производи зглоб случка хардвер алатка додатоци Corss Countersunk flat head

М5 Антички бронза само-прислушување месинг завртки за дрво производи зглоб случка хардвер алатка додатоци Corss

DEN 216.00

Достапност
Достапно за нарачка


注:以下数值为单批次人工测量,存在一定误差,介意者慎拍或联系客服! 单位:mm 螺纹直径d 2 3 3.5 4 5 6 头部直径dk 3.7 5.3 6.5 7 11.8 8.7 头部厚度k 1.21 2 2.5 2.6 3 3.8 沉头角度 90°

Спецификацијата

Големина:
M5
Должина:
25mm 15pieces, 30mm 15pieces, 35mm 10pieces, 40mm 10pieces, 20mm 20pieces, 16mm 20pieces
Материјал:
Дувачкиот
DIY Материјали:
Дрво
Пакет:
Под 50Pcs
Глава Стил:
Станот
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M5
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Бренд Име:
EARUELETRIC
Вози Стил:
Филипс

Со стоката дадена додека купуваат