• Новак
Титаниум завртки 2-56x3/8 CSK Глава 1# Филипс Возачот 50 компјутери Ti GR2

Титаниум завртки 2-56x3/8 CSK Глава 1 Филипс Возачот 50 компјутери Ti GR2

DEN 792.00

Достапност
Достапно за нарачка


Имаме Титаниум завртки 2-56x3/16 2-56x1/4 2-56x5/16 2-56x3/8 2-56x1/2 во парк, ASME B18.6.3 CSK Рамна глава,1# Филипс возачот.Ti GR2, Обична.
Примероци се Титаниум завртки 2-56x3/8.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Спецификацијата

Пакет:
50-99Pcs
Глава Стил:
Станот
Број На Модел На:
AMF 2-56x3/8 ФИЛ TI GR2
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Вози Стил:
Филипс
1# Филипс Возачот:
Рамна Глава (CSK)
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат