• Новак
300Pcs/set DIN6799 GB896 М2.5 М3 М4 M5 M6 M7 М8 Нерѓосувачки Челик Circlip Вреќа Retainer E-тип Тока-во облик на Сплит Подлошки HW087

300Pcs/set DIN6799 GB896 М2.5 М3 М4 M5 M6 M7 М8 Нерѓосувачки Челик Circlip Вреќа Retainer E-тип Тока-во облик

DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : Висок Квалитет На 304 Нерѓосувачки Челик
300 Pcs Микс E-type Тока-во облик на Сплит Подлошки Избрани комплет листа : Тип Големина Количина DIN6799 М2 50 DIN6799 М2.5 50 DIN6799 М3 75 DIN6799 М4 50 DIN6799 М5 50 DIN6799 M6 25 Единица:mm Номинална дијаметар d n h dc
≤ 1 Pcs/g Основните ограничување на Големината отстапување Основните ограничување на Големината отстапување граница отстапување Основна Големина 1.2 0
-0.14 0.9 ±0.08 +0.03
-0.06 0.03 3 0.01 1.5 1.2 ±0.125 0.4 4 0.03 2 1.7 5 0.04 2.5 2.2 6 0.05 3 2.5 +0.04
-0.07 0.6 7 0.1 3.5 0
-0.18 3 8 0.13 4 3.5 ±0.15 +0.04
-0.10 0.8 9 0.22 5 4.5 10 0.25 6 5.5 +0.05
-0.13 1 12 0.43 8 0
-0.22 7.5 ±0.18 16 0.76 9 8 18 0.95 12 0
-0.27 10.5 ±0.215 1.2 24 2.09 15 13 +0.06
-0.15 1.5 30 3.9

Спецификацијата

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HW087
Бренд Име:
nainine

Со стоката дадена додека купуваат