• Новак
Реверзна Осмоза 4 Начин Авто Исклучи Вентил За Системи / Прозорец Чистење

Реверзна Осмоза 4 Начин Авто Исклучи Вентил За Системи / Прозорец Чистење

DEN 129.12

Достапност
Достапно за нарачка

1/4 инчи Брзо и лесно да се поврзете фитинг
Погоден за повеќето од реверзна осмоза вода систем
Автоматски исклучи потрошувачка на вода во канализационен тивко
Кога притисокот на оригиналниот вода е 60 PSI, вентил автоматски се исклучува кога резервоар за притисок достигнува или над 36-38 PSI.
Кога притисок на резервоарот под 30-32 PSI, вентил автоматски ќе се отвори
Големина : Прибл. 7.5 cm x 4.1 cm x 3.7 cm/ 2.95 x 1.61 x 1.46 инчен
Материјал : Пластика
Боја : Бела
Пакет се Вклучени : 1 x 1/4 инчи Порт 4 Начин Авто Исклучи Вентил
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Бренд Име:
ACAMPTAR
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
брзо
Тип:
како опис

Со стоката дадена додека купуваат