• Новак
560Pcs М3 Машко-Женско/Женско-Женско Изолација PCB Навој Крстот Завртки ореви за миење Гром Асортиман комплет наместен Standoffs

560Pcs М3 Машко-Женско/Женско-Женско Изолација PCB Навој Крстот Завртки ореви за миење Гром Асортиман комплет

DEN 741.60

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал
Линк
Најлон Производ
Дувачкиот Производ
304 од не ' Рѓосувачки Челик производ
Види Пролет Барови
Опис : 560 PCS М3 Најлон Машко-Женско/Женско-Женско Изолација комплет Димензија : M3 Метрички Боја : Бела Материјали : Најлон Пакет се вклучени : 60x M3 Најлон Acorn ореви 80x M3 Најлон ореви 150x M3 6*1mm за миење 60x M3 5mm Најлон Крстот Завртки 60x M3 10мм Најлон Крстот Завртки 15x M3 5+6mm Најлон Машки-Женски Изолација 15x M3 10+6mm Најлон Машки-Женски Изолација 15x M3 15+6mm Најлон Машки-Женски Изолација 15x M3 20+6mm Најлон Машки-Женски Изолација 15x M3 25+6mm Најлон Машки-Женски Изолација 15x M3 5mm Најлон Женски-Женски Изолација 15x M3 10мм Најлон Женски-Женски Изолација 15x M3 15mm Најлон Женски-Женски Изолација 15x M3 20mm Најлон Женски-Женски Изолација 15x M3 25мм Најлон Женски-Женски Изолација 1x Plastic Кутија Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса . Ви благодариме за вашиот одлична соработка !
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
DIY Материјали:
Електрични

Со стоката дадена додека купуваат