• Новак
  • -10 %
100pcs/многу Висок Квалитет GB834 М5*14 Knurled Рака ги Заостри Чекор Завртка

100pcs/многу Висок Квалитет GB834 М5*14 Knurled Рака ги Заостри Чекор Завртка

DEN 945.00
DEN 1050.24

Достапност
Достапно за нарачка

100pcs/многу Висок Квалитет GB834 M514 Knurled Рака ги Заостри Чекор Завртка
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница

Спецификацијата

Број На Модел На:
М5*14
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
челик со znic
MOQ:
100pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА +КАРТОН

Со стоката дадена додека купуваат