• Новак
  • -10 %
100pcs/многу Високо Квалитетен Челик Со Никел GB834 M3*8 Knurled Чекор Рака ги Заостри Завртка

100pcs/многу Високо Квалитетен Челик Со Никел GB834 M3*8 Knurled Чекор Рака ги Заостри Завртка

DEN 686.00
DEN 762.24

Достапност
Достапно за нарачка

100pcs/многу Висок Квалитет GB834 М3(d)8(L) Knurled Рака ги Заостри Чекор Завртка
D=11
1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
2.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница

Спецификацијата

Број На Модел На:
М3*8
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
ЧЕЛИК СО НИКЕЛ
MOQ:
100pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА +КАРТОН

Со стоката дадена додека купуваат