• Новак
  • -10 %
100pcs M6*10 Црна Пластика Knurled Главата Дупчиња Завртка

100pcs M6*10 Црна Пластика Knurled Главата Дупчиња Завртка

DEN 254.00
DEN 282.24

Достапност
Достапно за нарачка

Црна Пластика Knurled Главата Дупчиња Завртка
ГОЛЕМИНА : M610(L) ако не можете да го најдете производот во мојата продавница ,pls contect мене ,и ако ви треба голема количина на производот, во мојата продавница,pls дозволете ми да знам. јас ќе ви даде добра цена.
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Вози Стил:
Дупчиња
Материјал:
Пластични
Завртка Тип:
Машина Завртки
DIY Материјали:
Металугрија
Пакет:
500-799Pcs
Број На Модел На:
M6*10
Глава Стил:
Круг

Со стоката дадена додека купуваат