• Новак
  • -10 %
100pcs/многу Високо Квалитетен Челик Со Никел GB834 М4*35 Knurled Чекор Рака ги Заостри Завртка

100pcs/многу Високо Квалитетен Челик Со Никел GB834 М4*35 Knurled Чекор Рака ги Заостри Завртка

DEN 1118.00
DEN 1242.24

Достапност
Достапно за нарачка

100pcs/многу Висок Квалитет GB834 М4(d)35(L) Knurled Рака ги Заостри Чекор Завртка
D=12
1.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
2.Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница

Спецификацијата

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
М4*35
Материјал:
ЧЕЛИК СО НИКЕЛ
MOQ:
100pcs
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА +КАРТОН

Со стоката дадена додека купуваат