• Новак
  • -10 %
100PCS М4*6/8/10/12/14/16/20/25/30 3мм од не ' рѓосувачки челик 304 крстот вдлабнати филипс круг пан главата само прислушување завртки

100PCS М4*6/8/10/12/14/16/20/25/30 3мм од не ' рѓосувачки челик 304 крстот вдлабнати филипс круг пан главата

DEN 340.00
DEN 378.24

Достапност
Достапно за нарачка

100 PCS M45/6/8/10/12/14/16/20/25 микро електронски завртка крстот вдлабнати филипс круг пан главата само прислушување завртки
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. Искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга, па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање.
Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.
Ви благодариме за посетата на нашата продавница

Спецификацијата

Големина:
M4
Должина:
25mm, 30mm, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 20mm, 16mm
Број На Модел На:
М4*6/8/10/12/14/16/20/25/30
Пакет:
100-199Pcs
Глава Стил:
Пан
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Само-прислушување Завртки
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Со стоката дадена додека купуваат