• Новак
  • -30 %
120 Поставите Кожа Поправка на Заковки Тубуларна Метал Еден Сребро Бронза Заковки со Одредување Алатка за Полнење За Ремени DIY Занаети Mayitr

120 Поставите Кожа Поправка на Заковки Тубуларна Метал Еден Сребро Бронза Заковки со Одредување Алатка за Полнење

DEN 231.00
DEN 330.72

Достапност
Достапно за нарачка


HW0002428
Спецификација :
Бренд нови
Материјал : Метал
Боја : Сребрена и Бронзена
Секој сет на занитвам вклучува 2 дела : капа и студ
2 Различни големини : S капа 6 мм, пост 6 мм, база 6 мм; М капа 8 mm, пост 8 mm, база 8 mm
Функција :
2 големини и 2 бои, 30 поставите за секоја боја и секоја големина.
Лесен за употреба и носат.
Издржливи во употреба.
Одлично за поправка на скршена појас и декорирање на вашиот занаети.
Се вклопува да ремени, windbreakers, надолу јакни, јакни, комбинезони, ранци, чевли, капи, фармерки, кожени занаети, DIY занаети итн.
Пакет се вклучени :
60 поставите x Сребрена Заковки
60 поставите x Бронза Заковки
3 x Одредување Алатки
1 x Складирање Кутија
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме, чувајте ги подалеку од деца за да се избегне гушење од грешки.
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Спецификацијата

Бренд Име:
Mayitr
Спецификација:
M8
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Број На Модел На:
Заковки Комплет

Со стоката дадена додека купуваат