• Новак
  • -10 %
SA6 T/K m6 , 10pcs , Само-Iubricating род крајот лежишта , машки конец челик на ptee-метален ткаенина одржување слободни серија

SA6 T/K m6 , 10pcs , Само-Iubricating род крајот лежишта , машки конец челик на ptee-метален ткаенина одржување

DEN 384.00
DEN 427.20

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
-
Материјал:
леано железо
Тема големина (д3):
M6
Теренот:
1.0
боја:
Бела

Со стоката дадена додека купуваат