• Новак
М2/М2.5/М3/M4 DIN916 GB80 Поставите Завртка 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Хексагонални Штекер Конкавна Точка Крајот Копачка Завртки

М2/М2.5/М3/M4 DIN916 GB80 Поставите Завртка 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Хексагонални

DEN 65.76

Достапност
Достапно за нарачка


DIN916 GB80 Поставите Завртка 304 од не ' Рѓосувачки Челик Внатрешна Хексадецимален Хексагонални Штекер Конкавна Точка Крајот Копачка Завртки

Спецификацијата

Големина:
M2x3 50Pcs, M2x4 50Pcs, M2x5 50Pcs, M2x6 50Pcs, M2x8 50Pcs, M2x10 50Pcs, M2.5x4 50Pcs, M2.5x5 50Pcs, M2.5x6 50Pcs, M2.5x8 50Pcs, M2.5x10 50Pcs, M3x3 50Pcs, M3x4 50Pcs, M3x5 50Pcs, M3x6 50Pcs, M3x8 50Pcs, M3x10 50Pcs, M3x12 50Pcs, M3x16 50Pcs, M3x20 50Pcs, M4x3 50Pcs, M4x4 50Pcs, M4x5 50Pcs, M4x6 50Pcs, M4x8 50Pcs, M4x10 50Pcs, M4x12 50Pcs, M4x14 50Pcs, M4x16 50Pcs, M4x20 50Pcs, M4x25 50Pcs, M4x30 50Pcs
Завртка Тип:
Поставете Завртки
Вози Стил:
Хексадецимален Socket
Број На Модел На:
DIN916 GB80
Пакет:
Под 50Pcs
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*3
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Глава Стил:
конкавна
Големина:
M2 M2.5 M3 M4

Со стоката дадена додека купуваат