• Новак
  • -5 %
5 Парче MR16 Bombillas LED Светилка Lampada LED светлото на рефлекторите 6W Место и луз Lamparas LED Светилки за Осветлување Алуминиум

5 Парче MR16 Bombillas LED Светилка Lampada LED светлото на рефлекторите 6W Место и луз Lamparas LED Светилки

DEN 447.00
DEN 470.40

Достапност
Достапно за нарачка

GU10 - 3 LEDs - AC/DC12 V Спецификација : Тип : LED Светилка База Тип : MR16 Чип Количина : 3 LEDs V oltage : AC/DC 12 V Моќност : 6w Зрак Агол( ° ) : 30 ° Лумен : 420 LM Боја Температура : 6000-6500 K (Бела); 2800-3200 K (Топло Бела)
ПРАТКАТА во Светот Mail Услугата треба да се справи со голем број на нарачки, ние ќе го избере најбрз начин во согласност со фактичката состојба на логистика. Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! 1.Во принцип,Елементи, ќе биде предаден во рок од 24 часа откако ќе ја добиете вашата исплата (со исклучок на сабота и недела). 2.Во принцип, елементи, ќе пристигнат да ви помеѓу 10-20 дена, неколку ќе пристигне во 20 до 40 дена дуо на Cstoms Бариери. Ве молиме контактирајте со нас ако не ги добиваат по 50 дена. 3.Ние САМО брод потврдените адреса е предвидено во вашата нарачка. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во вашата нарачка совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. 4.Времето за испорака зависи од дестинацијата и магацин :
ВРАЌАЊЕ/ПОВРАТ
1. За било која причина не сте задоволни со предметот, Што може да се врати во оригиналниот пакет рок од 15 работни дена по добивањето на објектот.
2.Кој плаќа поштенски зависи од причината за враќање.
3. Враќањето објект мора да се врати во Фабричка Состојба. Ова вклучува пакување, внесува, прирачници итн.
4. Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад.
ГАРАНЦИЈА
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи висока оценка продавница. Ако добиете предмети имаат проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме контактирајте со нас, не директно отворените спорови. Ние не сакаме било спор,ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети, ве молиме контактирајте со нас на почетокот. Ние со нетрпение очекуваме да се обезбедат подобри услуги за вас.
1. ако објектот неисправни во 3 Месец, Ние ќе ви понуди замена со нашите дополнителни трошоци (вклучувајќи го и превозот надомест откако ќе ги Примите Неисправни објект.
2.Ако објектот Неисправни после 3 Месец, купувачи се уште може да го испрати назад. Ние ќе контактирајте со добавувачите или manufactory за Гаранција. Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
6w
Тип На Објект:
LED Светилки
LED Чип Бренд:
ОСТАР
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Бренд Име:
MengJay
Број на LED Чип:
3 еез
Обликот:
Свет
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Просечен Живот (часот):
50000
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Напон:
AC/DC 12V
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2W Висока Моќност
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
База Тип:
GU10
Зрак Агол(°):
60°
Моќ Толеранција:
5%
Должина:
48mm

Со стоката дадена додека купуваат