• Новак
12V 20W Халоген Сијалица Топло Бела Светлина Светилка Bi-Pin на База 8 Компјутери

12V 20W Халоген Сијалица Топло Бела Светлина Светилка Bi-Pin на База 8 Компјутери

DEN 65.76

Достапност
Достапно за нарачка


Име на производ : Bi-pin Халоген Сијалица ;Материјал : Метал, Пластика;База Тип : Bi-Pin светла Боја : Топло Бела;Напон : 12 V 20 W Вкупната Големина : 30 x 9 х 8мм/ 1.1" x 0.35" x 0.31"(L*W*T); Pin Должина : 10мм / 0.39" Име на Производ : Bi-pin Халоген Сијалица ;Материјал : Метал, Пластика;База Тип : Bi-Pin
Светла Боја : Топло Бела;Напон : 12 V 20 W
Вкупна Големина : 30 x 9 х 8мм/ 1.1" x 0.35" x 0.31"(L*W*T);
Pin Должина : 10мм / 0.39"
Pin Теренот : 3.2 mm/0.12"
Главната Боја : Јасно, Тон Сребро.
Тежина : 19g
Пакет Содржина : 8 Компјутери x Bi-pin Халоген Сијалица
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Халоген Светилки
Просечен Живот (часот):
3000
База Тип:
G4
Напон:
12V
Примена:
Комерцијални,Инженеринг,Отворено
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Број На Модел На:
SZ-ТАТ-G016917
Бренд Име:
REFURBISHHOUSE

Со стоката дадена додека купуваат