• Новак
Новиот Бренд УВ Светлина, Крушка Заменува УВ Динамика 4205

Новиот Бренд УВ Светлина, Крушка Заменува УВ Динамика 4205

DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка


Еквивалент УВ Противобактериен Замена УВ Динамика 4205 ув ламба е 18 w, 406 mm во должина. номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.
Ние поддршка на мало и трговија на големо

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Гаранција:
1000hrs
Карактеристики:
uvc
сертификација:
CE
Број На Модел На:
3466690
Просечен Живот (часот):
9000
Бренд Име:
ТО
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат