• Новак
GPH150T5L/4P ОЗОНСКАТА ТИП

GPH150T5L/4P ОЗОНСКАТА ТИП

DEN 2040.00

Достапност
Достапно за нарачка


GPH150 T5 L/4 P ОЗОНСКАТА ТИП

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
сертификација:
CE
Гаранција:
9000
Бренд Име:
ТО
Прозрачна Флукс:
--
Напон:
110-240V

Со стоката дадена додека купуваат