• Новак
Compatiable УВ Сијалица Заменува Ultravation UVS-2036

Compatiable УВ Сијалица Заменува Ultravation UVS-2036

DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка


Еквивалент УВ Противобактериен Замена Ultravation UVS-2036 ув ламба е 36 w, 410 мм во должина. номинална ефективни живот 10,000 часа., се менува еднаш годишно.
Ние поддршка на мало и трговија на големо

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ултравиолетови Сијалици
Гаранција:
1000hrs
Карактеристики:
uvc
сертификација:
CE
Број На Модел На:
3320789B
Просечен Живот (часот):
9000
Бренд Име:
ТО
Напон:
110-240V
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат