• Новак
  • -40 %
LKLTFX центарот на Вниманието Сијалица Пченка Сијалица G4 LED Светилка Спалната соба Меур Топката Сијалица AC DC 12V G4 LED Сијалица Дневна Соба Бар КОЧАН 0705

LKLTFX центарот на Вниманието Сијалица Пченка Сијалица G4 LED Светилка Спалната соба Меур Топката Сијалица

DEN 598.00
DEN 996.96

Достапност
Достапно за нарачка


Напон : AC/DC10-16
VActual моќ : 1.0-1.2 W
Интерфејс : G4
Материјал Наука : Силика гел
Прозрачна агол : 360°
Нето тежина : 2.0 g±1
LED број : 1x0705 COB
Прозрачна флукс : 90-100lm
Затемнување : никој
Светлина ефикасност : 90-100lm/W
Големина : 30.5×9.6 mm±1
Емитуваат Боја : Кул бело : 6000-6500 K
Топло бела : 2800-3000 K

Спецификацијата

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Поддршка Dimmer:
No
Бренд Име:
LKLTFX
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS
База Тип:
G4
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Број на LED Чип:
Други
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
Просечен Живот (часот):
50000
Обликот:
Бар
Моќ Толеранција:
5%
Повод:
дневна соба
Напон:
ACDC 12V
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
LED Чип Модел:
Висока моќност 1W
Прозрачна Флукс:
249 Lumens & Под
Тип На Објект:
LED Светилки
Должина:
31mm
Тип На Објект:
LED Светилки
чипови модел:
КОЧАН
Чипови КОЛИЧИНА:
0705
Напон:
ACDC12V
моќност:
1-1.2 W
г4 led:
led g4
led светилка g4:
г4 led 12v
г4 12v сијалица:
светилка g4
LED светилки g4:
г4 12v

Со стоката дадена додека купуваат