• Новак
Коњ на Лофт ретро индустриски правец на ѕид светилка дневна соба бар, кафуле спална соба декорација светилки и фенери ѕид светлина ZA918722

Коњ на Лофт ретро индустриски правец на ѕид светилка дневна соба бар, кафуле спална соба декорација светилки

DEN 8064.00

Достапност
Достапно за нарачка


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : (како што е прикажано)
[Главен материјал] : смола+железо
[Извор на светлина] : e27(не Содржи извор на светлина)
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, детски 's соба, спална соба и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
[Size] : D16 CM,H43 CM

Спецификацијата

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
WINZSC
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Материјал:
Смола
Примена:
Foyer
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Ткаенини
Карактеристики:
0123
База Тип:
E27
Осветлување Област:
10-15square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број На Модел На:
0123
Број на извори на светлина:
1
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Е Светилки Вклучени:
No

Со стоката дадена додека купуваат