• Новак
30cm висина 12pcs/многу Свадба господар табела светилник Т патот води сребрена свадба патот води свадба маса централен

30cm висина 12pcs/многу Свадба господар табела светилник Т патот води сребрена свадба патот води свадба маса

DEN 9552.00

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : железо Боја : сребро Опис : патот водич, светилник Висина : околу 30cm Забелешка : овој производ не содржи цвет/предиво tendril/ мушка сенка.само вклучуваат доведе рамка. Цел : на свадба може да се користи како пат предводена маса, со семејството, гостин светилник;Прослави поле ќе се користи како пат led, декорација декорација, итн.. Внимание : За лесен транспорт, ние ќе ја испрати на делови од посебен, треба да се соберат нив со себе, тоа е многу лесно : ) Ако ви треба други бои, ние исто така може да направи за вас, за детали, добредојдовте да контактирате со нас : ) цената е само за стои и без други додатоци како цвет и сл..
Белешки : Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на aliexpress е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји. ние не може да преземе одговорност за даноците на било кој земји, се надевам, ќе може да се разбере. Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме. Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод" , ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX, Патарина итн, или Професионални Авионската компанија , која може да се достигне во врска 5-15 дена. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : )

Спецификацијата

Рачно изработени:
Yes
Појавување На Свеќа:
Мали Tealight
Метал Тип:
Легура
Стил:
Европа
Функција:
Појавување На Блок Свеќа
Тип:
Свеќа Стојат
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
sweety
Употреба:
Свадби

Со стоката дадена додека купуваат