• Новак
  • -48 %
Dressv црна лажичка вратот кратки ракави линија мајката на невестата се облекуваат beaidng коленото должина долго мајка вечер gown обичај

Dressv црна лажичка вратот кратки ракави линија мајката на невестата се облекуваат beaidng коленото должина

DEN 4172.00
DEN 8022.24

Достапност
Достапно за нарачка


Dressv црна лажичка вратот кратки ракави линија мајката на невестата се облекуваат beaidng коленото должина долго мајка вечер gown обичај
Оваа црна долго мајка на невестата се облекуваат нуди лажичка вратот .коленото должина,задниот дел патент нагоре.
Долго распрснување здолниште прегратки половината совршено правење на вашиот криви се забележува.

Спецификацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Моден Елемент:
едноставна
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Вграден Градник:
Yes
is_customized:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
Dressv
Декорација:
Beading
Ткаенина Тип:
Chiffon
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
13140115
Embellishement:
Beading
Сезоната:
Пролет, Есен,Лето,Зима
Occassion:
Свадба Церемонијата,свадба партија облечи,кума фустан
повод 2:
Вечер
Стил:
Класичен&Домот
телото форма:
Сите големина
Слика Тип:
Вистински Слики
боја:
Црна
Материјал:
Chiffion
Назад Детали:
Патент до

Со стоката дадена додека купуваат