• Новак
  • -13 %
Сон Ангел Секси Душо Чипка Бал Свадба Фустани 2018 Applique Beaded Цвеќиња Капела Воз Невестата Gown Vestido Де Noiva

Сон Ангел Секси Душо Чипка Бал Свадба Фустани 2018 Applique Beaded Цвеќиња Капела Воз Невестата Gown Vestido

DEN 12110.00
DEN 13919.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ние не стандардна големина или сопствени направени големина,цената е иста, ве молиме оставете ни го вашето measurments ако го изберат сопствени направени, ве молиме видете подолу мерење на настава. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за враќање на прв рок од 48 часа по приемот на објектот. Но
понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
Како и секогаш, доколку имате проблем или ако објектот е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас, прво за брзо и atisfactory резолуција, како што се, враќање или размена друг нов објект за вас. Пареа притиснете се препорачува по меѓународен превоз
Царинските Надоместоци
Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински.
Големина Детали
Како да се Измери
Брод метод
Предмети ќе се испрати со ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL, EMS
Превозот време : 4-7days од ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL
Ова е меѓународен пратката.
1) Целосна Биста = инчи или сантиметри
2) Половината =
3) Колковите =
4) Должина од рамо до рамо =
5) Должина рамо до подот = (од рамо до подот со обувки)
6) Armseye(armhole)=
7) Висината= (од врвот на главата кон подот со обувки)
8) Фустан во боја =бела или боја на слонова коска
9) Фустан назад=чипка или патент
Фото Шоу
Материјал
Материјал : сите наши венчаница,свадба gown,свадба се облекуваат,вечер фустан,пром фустан,деверуша фустан,партија облечи,мајка на невестите се облекуваат и други свадба додатоци ткаенина е Сатен, chiffon, тафт, tulle, organza, сомот и сл.
Ние нудиме БЕСПЛАТНА ПОПРАВКА на вашиот фустан! Но, поштарина да го испрати назад и повторно да превозот цена за вас ќе биде и на вашата сметка.
Се врати и се Врати на Политиката
Ве молиме да ја потврдите вашата цел (право големина, боја, стил) внимателно пред да се одлучи да се одржи редот.
Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се променети и не се носи. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да
се разбере оваа ситуација.
ако клиентот во спорот, како на пример свила сатен, памук. ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме проверете на
царинска политика на свој место.Сите користење на високо-квалитетни материјали.
Сон Ангел Секси Душо Чипка Бал Свадба Фустани 2018 Applique Beaded Цвеќиња Капела Воз Невестата Gown Vestido Де Noiva
Белешки пред да ги купите предмети
1. Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволи клиентите услов.
Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено.
Ви благодариме !.
Боја
Боја : може да изберете било која боја ви се допаѓа од боја картичка ,а потоа да ни кажете боја број. Сите налози се наредени според вашата нарачка потврда. Објектот ќе биде couriered од Кина до твојата адреса. Цената е само за облека, не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,превез и petticoat.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди, ако сте задоволни со фустан,ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било какви проблеми.можете да го испрати е-мејл или разговор со нас на линија,сите е-мејл ќе се одговори во рок од 1 работен ден,доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ја вашата e-mail,ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ние ќе се стави на gown во курир торба. Ние може да се свитка gown внатре кон надвор за да се заштити beading или алкохол. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.
Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.

Спецификацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Назад Дизајн:
Ланче
Деколте:
Душо
Воз:
Капелата Воз
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques,Чипка,Цвеќиња,Бисери
Силуета:
Бал
Бренд Име:
Сон Ангел
Свадба Фустан Ткаенина:
Organza и Tulle
Број На Модел На:
цвеќиња свадба облечи
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Моден Елемент:
Цветни Печатење
vestido де noiva:
облека де mariee
свадба фустан 2018:
кина свадба наметки
boho свадба облечи:
Евтини свадба облечи
чипка свадба облечи:
Романтични
невестата се облекуваат:
свадба наметки
свадба фустани турција:
кина свадба наметки
гроздобер свадба:
плус големина свадба облечи

Со стоката дадена додека купуваат