• Новак
Долго чипка Булчински Обвива за Вечер Партија Облечи бела beading Шамија Жена Свадба Shawl Заврши

Долго чипка Булчински Обвива за Вечер Партија Облечи бела beading Шамија Жена Свадба Shawl Заврши

DEN 1243.20

Достапност
Достапно за нарачка


Долго чипка Булчински Обвива за Вечер Партија Облечи бела beading Шамија Жена Свадба Shawl Заврши

Спецификацијата

боја:
Бела, Црвена
Големина:
One Size
Тип На Објект:
свадба обвива
Техника:
Хеклани
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
ВИТНИ·ВАНГ
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
201881
Клучните оддели:
шамија жена

Со стоката дадена додека купуваат