• Новак
  • -45 %
BAMOER Класичната Вистински 925 Sterling Silver Круг Геометриски Предизвика CZ Прст Прстени за Жените Фунта Сребрен Накит SCR102

BAMOER Класичната Вистински 925 Sterling Silver Круг Геометриски Предизвика CZ Прст Прстени за Жените Фунта

DEN 236.00
DEN 428.16

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Бренд Име:
Bamoer
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
SCR102
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
925 Sterling silver
Повод:
Свадба, Ангажман, Годишнина

Со стоката дадена додека купуваат