• Новак
  • -34 %
JEXXI Мода 5 Ред Широк Јамка Правоаголник Прстен за Жените Шарени Накит Луксузен Подарок за Свадба&Булчински 925 Вистински Сребро Anel

JEXXI Мода 5 Ред Широк Јамка Правоаголник Прстен за Жените Шарени Накит Луксузен Подарок за Свадба&Булчински

DEN 278.00
DEN 420.96

Достапност
Достапно за нарачка


925 Фунта Сребрена Свадба Ангажман Прстени Додаток Материјал : Sterling Silver& Кубни Циркони Големина : Како Што Е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов
Сребрен Накит

Спецификацијата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
J24101
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
n
Функција:
n

Со стоката дадена додека купуваат