• Новак
  • -27 %
50Pcs EcooLin Накит Мода 1.0 Карат Циркон Сребро Позлатен Прстени Многу За Жените Масовно Пакети LR4023

50Pcs EcooLin Накит Мода 1.0 Карат Циркон Сребро Позлатен Прстени Многу За Жените Масовно Пакети LR4023

DEN 617.00
DEN 845.76

Достапност
Достапно за нарачка


Тип циркони Сребро позлатен прстен Материјал циркони Количина 50 компјутери/многу Големина прилагодливи Состојба Сосема нов Една++ Забелешка Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика
· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 24-48 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл. 24 часа за ревизија на вашата исплата )
· Само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба за 20-35 работни дена да пристигнат.
1 . Ако нарачате повеќе од 120 ДОЛАРИ во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/UPS/Fex Ed експрес сервис сосема бесплатно за вас и можете да добиете на вашите предмети повеќе брза од нормалниот пратката.(Оваа промоција се однесува само на големите земји кои имаат нормален товар правила,Ако живеете во друга држава,ве молиме contast ни за локација за подигнување на такси превозот,ви благодариме однапред!) 2 . Ако нарачате повеќе од 150 во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/UPS/Fex Ed експрес сервис сосема бесплатно за вас и имавме подготвени некои прилично подароци за вас, која вреди повеќе од 20 USD!!!
Ние прифаќаме да се вратат. Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1.Враќање мора да биде во оригинална состојба; 2.Се врати во рок од 7 дена; 3.Купувачи се плати за враќање поштарина.
· Ние секогаш спремни да ви ги понудиме најдобрите производи и услуги!Вашето задоволство е наша најдобра охрабрување!Ако имате било какви прашања или не добиете предмети. Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави рамнодушен повратни информации или 1-3 ѕвезда добар фидбек . ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Нешто може да се реши преку комуникација,
· Вашиот коментар е многу важно во нашите успех во бизнисот,Ако сте задоволни со нашата вкупна услуга,ве молиме да ја искористам за момент да ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
· Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку нашата продавница. Ние ќе одговор за вас во рок од 24 часа работни дена.Благодарам и почит. Ве молам само уживајте во вашата шопинг,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас топло,ние сме толку среќни да ви обезбеди најдобар услуги!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
4023
Површината Ширина:
5mm,6mm,5.5 мм,6.5 mm,7mm
Пол:
Жените
Функција:
Спиење Tracker,Период Tracker
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
EcooLin
Материјал:
Кубен Циркони

Со стоката дадена додека купуваат