• Новак
  • -30 %
ГШ Циркони Прстен 3pcs се Меша Бои Жени Мажи CZ Камења Ангажман Свадба Прстени Поставите Зголеми Златна Боја Мода Познатиот Бренд Прстен Y3

ГШ Циркони Прстен 3pcs се Меша Бои Жени Мажи CZ Камења Ангажман Свадба Прстени Поставите Зголеми Златна Боја

DEN 92.00
DEN 131.04

Достапност
Достапно за нарачка


ГШ Циркони Прстен 3pcs се Меша Бои Жени Мажи CZ Камења Ангажман Свадба Прстени Поставите Зголеми Златна Боја Мода Познатиот Бренд Прстен Y3

Спецификацијата

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
ЏОРЏ.СМИТ
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
прстен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
подарок
Тип:
прстен
боја:
3 Бои Прстен Сет
Употреба:
ангажирање прстен
Пакет:
3Pcs/Set Ring

Со стоката дадена додека купуваат