• Новак
  • -39 %
925 Фунта Сребрен Накит Бела Кубни Циркони со Бисери Накит Сетови За Жените Нараквици/Ѓердан/Pendant/Обетки/Прстен

925 Фунта Сребрен Накит Бела Кубни Циркони со Бисери Накит Сетови За Жените Нараквици/Ѓердан/Pendant/Обетки/Прстен

DEN 776.00
DEN 1272.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Ангажирање
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Set0381
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Хривнија/Ѓердан/Pendant/Обетки/Прстен
Обликотшема:
Цвет
is_customized:
No
Главната боја:
Бела
материјал камен:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
925 сребрен
квалитет:
AAAAA+
Техника:
Рачно изработени
Is_customized:
Yes
подарок:
Бесплатни Подароци Кутија
Нараквици Lenth :
7-8 инчен

Со стоката дадена додека купуваат