• Новак
  • -35 %
Чендлер Boho Прекрасна Свиња Прстени Трендовски Стил Симпатична Прст На Животните Сребрени Прстени За Жените Се Отвори Цртан Филм Животинско Прстен Изјава Накит

Чендлер Boho Прекрасна Свиња Прстени Трендовски Стил Симпатична Прст На Животните Сребрени Прстени За Жените

DEN 89.00
DEN 136.32

Достапност
Достапно за нарачка


Чендлер Boho Прекрасна Свиња Прстени Трендовски Стил Симпатична Прст На Животните Сребрени Прстени За Жените Се Отвори Цртан Филм Животинско Прстен Изјава Накит
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!

Спецификацијата

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Свинска Глава Прстен
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Чендлер
Функција:
подарок
Стил:
Мода/Симпатична/Boho/
Облик/Шема:
Свиња
Малку Homme Накит:
Цветаат Цвет Цвет Bijoux
Pinkie Зглоб Прстен:
Унисекс/Децата Подароци
прст пети прстен:
Accessary /Подароци
Продажба Метод:
Продажба На Мало Трговија На Големо Пад На Превозот
Еко-Пријателски:
Доведе & Nicke Слободни
Пол:
Жените/Женски/Girls/Љубовник
Occassion:
Ангажирање/Партија/Свадбена/Годишнината/
Количина:
1pcs/opp вреќа

Со стоката дадена додека купуваат